Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Zážitkové programy pro zimní období

VÁNOČNÍ PÁRTY
Nabízíme kompletní organizaci vánočních večírků či doplňkové programy na jejich zpestření.

KUFR A VIDEOSTOP
Populární soutěže opět ožívají! Oprášíme společně ty nejlepší scény i filmy již dávno zapomenuté, necháme Vás lámat si hlavu nad zapeklitými předměty, k pobavení soutěžících i přihlížejících poslouží i pantomima a hádání sousloví z 21. století ...

RECESNÍ BAROVÉ KLÁNÍ
Účastníci soupeří netypických aktivitách, kterým nechybí humor, nadhled ani nápaditost. Účast v tomto programu bývá dobrovolná. Jde o skvělý doplněk večírků pro ty, kteří mají chuť hrát a bavit se netradičním způsobem.

TÉMATICKÝ VEČER V KOSTÝMECH
Máte chuť si něčím ozvláštnit večírek? Co třeba seriózními nebo naopak bláznivými kostýmy, dobovými rolemi a samozřejmě příslušnou hudební produkcí?

DISKOTÉKA, KARAOKE, TANENČÍ PODLOŽKY …
… aneb bujarý program pro tance či zpěvuchtivé.

PROGRAMY NA SNĚHU

LAVINOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ
Zkuste si práci horských záchranářů a vydejte se s moderními přístroji do terénu “zachraňovat životy”! Místo obětí lavinových neštěstí na vás bude však čekat truhla plná odměn …

TEAMBUILDING NA SJEZDOVCE
Vyražte s týmem na jeden den na hory. Známé svahy se náhle stanou tratěmi plnými aktivit a her. Kterému týmu se podaří zdolat sjezdovky s připravenými úkoly s nejvyšším počtem bodů?

GEOCACHING V ULICÍCH STARÉ PRAHY
Hledání tradičních i nových schránek s pokladem podle souřadnic GPS zpestřené týmovými aktivitami a zakončené horkým svařeným vínem

SNĚŽNÁ VÝPRAVA
Zapomeňte na skibusy a skútry a zdolejte bílé závěje po svých! Čeká Vás práce s mapou, logické úlohy a šifry, řada úkolů a v závěru samozřejmě odměna za zdolání trati.

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

INDOOR TEAMBUILDING
Nezapomínejte ani přes zimu na rozvoj či uvolnění a pobavení svých zaměstnanců. Nabízíme teambuildingové programy od 2 hodin ve vnitřních prostorách (Vašich nebo pronajatých), které mohou být zaměřeny na:
  • doplnění konferencí či meetingů,
  • odreagování a sblížení pracovních týmů,
  • rozvoj týmů pomocí diagnostiky a týmového koučinku nebo
  • zdokonalení jedinců i týmů v požadovaných kompetencích …
DOBRÝ SKUTEK
Program s legendou zakončený slavnostní dražbou v kostýmech, jejíž výtěžek poputuje na Vámi zvolené účely. Tyto program připravujeme ve spolupráci s Fórem dárců.

VĚNCE, SVÍČKY
Kreativní workshop, při kterém si Vaši zaměstnanci zhotoví výzdobu do svých domovů, případně si odnesou dárky pro své blízké. Společná výroba věnců a svíček může být tou pravou relaxací v předvánočním období.

TEAMBUILDIG NA LEZECKÉ STĚNĚ
Protáhněte své tělo a využijte příležitosti si pod vedením našich zkušených instruktorů vyzkoušet různé lezecké techniky, naučit se jištění a zdolat řadu zajímavých cest. Je možné koncipovat i jako soutěž mezi týmy.

MALBA SPOLEČNÉHO OBRAZU
Odreagování, legrace, tvoření, spontánnost … To vše zažijí malíři, kteří dostanou za úkol vytvořit společný maxi obraz. Využívat smí však jen své nohy, ruce a fantazii. Na plátně poté hledají zajímavé detaily a motivy, které si vystřihují do rámečků.
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek