Vedení firmy

Ing. Jan Hruška
Zakladatel skupiny ALPINAUTIC (1998 – 2005 v pozici ředitele). V současnosti se věnuje praxi kouče metodika a trenéra. V rámci odborné činnosti využívá zkušeností získaných při vedení společnosti, v rámci vedení projektů realizovaných s externími partnery, v dlouhodobém výcviku v PCA psychoterapii, ve výcviku a praktickém uplatňování výsledkově orientovaného ericksonovského koučinku a dalších.
Ve vztahu ke klientům vychází z bezpodmínečného respektu a z předpokladu, že každý je schopen plnohodnotné existence a zodpovědnosti za sebe sama.
Svým klientům nabízí podporu při efektivním stanovování cílů a rozvoji osobních vizí i podporu k jejich dosahování.
V rámci individuálního i týmového koučinku spolupracuje s celou řadou TOP a strategických manažerů různých společností.
V současné době působí jako člen předsednictva ČAKO (České asociace koučů).
jan.hruska@alpinautic.cz

Jiří Svoboda
Spolumajitel a jednatel společnosti.
Programový vedoucí, bezpečnostní garant a „kreativní guru“ firmy. Od roku 1999 se podílí na tvorbě koncepce většiny našich teambuildingových programů. Má pedagogické zkušenosti z působení v pozici odborného lektora a poradce v legislativní oblasti a v oblasti bezpečnosti práce. Je jedním ze zakládajících členů bezpečnostní komise Profesního sdružení pro zážitkové vzdělávání.
jiri.svoboda@alpinautic.cz
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek