Tváře koučinku

Ing. Jan Hruška podrobný profil
Zakladatel skupiny ALPINAUTIC (1998 – 2005 v pozici ředitele). V současnosti se věnuje praxi kouče metodika a trenéra. V rámci odborné činnosti využívá zkušeností získaných při vedení společnosti, v rámci vedení projektů realizovaných s externími partnery, v dlouhodobém výcviku v PCA psychoterapii, ve výcviku a praktickém uplatňování výsledkově orientovaného ericksonovského koučinku a dalších.
Ve vztahu ke klientům vychází z bezpodmínečného respektu a z předpokladu, že každý je schopen plnohodnotné existence a zodpovědnosti za sebe sama.
Svým klientům nabízí podporu při efektivním stanovování cílů a rozvoji osobních vizí i podporu k jejich dosahování.
V rámci individuálního i týmového koučinku spolupracuje s celou řadou TOP a strategických manažerů různých společností.
V současné době působí jako člen předsednictva ČAKO (České asociace koučů).

Motto: Štěstí přeje připraveným

 
 
Mgr. Petra Uhlíková
Od roku 1995 pracuje jako nezávislý trenér a konzultant. Ve své koučinkové praxi je svým klientům, manažerům českých i nadnárodních společností, jak vnímavým posluchačem, tak i partnerem, jehož kompetencí v procesu koučinku je udržovat výsledkově orientovaný rámec. Mezi nejdůležitější principy svého přístupu ke klientovi řadí respekt k jeho lidským i profesním hodnotám a orientaci na definování a dosažení jeho cílů.
V rámci spolupráce je připravena – s využitím efektivních koučinkových metod a technik – podporovat klienty v jejich snech, představách a vizích a pomoci jim v dosažení konkrétních výsledků.
 

Motto: Na cestě za vašími cíli a sny
 
Ing. Jan Zmij
Do roku 2004 pracoval na různých manažerských pozicích vždy zaměřených na obchod a řízení obchodu. Tyto zkušenosti promítá do praxe kouče, kde prosazuje úzkou vazbu mezi osobním rozvojem a dosahovanými efekty konkrétní osoby. Jako hlavní zásady považuje důsledné zaměřování pozornosti na klientův cíl, zrychlování pohybu k němu, posilování učení a trvalou změnu či zvyšování vědomí klientových schopností a možností.
Koučink považuje za klíčovou součást celého procesu osobního rozvoje a proto se v této specializaci angažuje i na mezinárodním poli, kde byl pro dvouleté období zvolen do vedení světového sdružení koučů ICF (International Coach Federation) na pozici Vice President Czech Chapter.

Motto: Vzdálenost mezi ZNALOSTÍ a SKUTEČNÝM JEDNÁNÍM je ohromná. Její zkracování nás dělá úspěšnými osobnostmi.
Jan Čepelka
Koučinku se věnuje od roku 2007, kdy koučovacích metod využíval jako zástupce manažera IT oddělení k rozvoji svého 19ti členného pracovního týmu ve společnosti LMC s.r.o., provozovatele stránek www.jobs.cz, www.prace.cz. Aktuálně pravidelně týmového koučinku využívá při strategických poradách vedení vlastní společnosti, ve které působí na pozici výkonného ředitele a konzultanta v oblati IT projektů.
Při koučování svých klientů se zaměřuje na nalezení cesty, jak pomoci odhalit neefektivní návyky a napomoci klientům nalézt cíle, u kterých dosahované úspěchy vedou k dlouhodobému naplnění klientovy vnitřní spokojenosti.

Motto: Pozitivně myslet nestačí, je třeba pozitivně jednat.
 
 
 Chcete vědět víc o našich partnerech?
Prosím kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme.
coaching@alpinautic.cz
GSM.: 420 603 235 049

 
 
 
   

 

koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek