Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Teamspirit

Do této skupiny řadíme programy zaměřené především na rozvoj a posílení týmového ducha, motivace, sounáležitosti s firmou a vzájemných vztahů mezi účastníky. Zábavný program složený především z emočně zaměřených aktivit je vhodný pro malé i velké skupiny.


Příklady programů:
To nejlepší z doby soudruhů a soudružek nové!
Účastníci výletu do nedaleké minulosti ČSSR si s humorným nadhledem připomenou každodenní chléb i slavnostní události této etapy. Vcítit se do kůže straníků i nestraníků budou moci prostřednictvím slavných filmových záběru, dobových songů a především v aktivitách speciálně vytvořených pro znovuprožití událostí, o kterých dnes již jen vypráví svým udiveným dětem ...
Hon na drogového bosse
Členové elitního komanda mají za úkol odhalit a zlikvidovat hnízdo prohnilého a zkaženého padoucha ukrývajícího se kdesi v Latinské Americe.
Sympozium umělců
Přední světoví umělci se sjíždějí na výroční kongres, kde společně tvoří mimořádné a nadčasové dílo. Navazují aktivity venku či uvnitř s motivem poznávání cizích kultur. Po zaschnutí díla umělci dále s výtvorem pracují. Vzniknou obrazy hodné výstavy a vernisáž na sebe nenechá dlouho čekat. Nutný je „společenský oděv“ (k dispozici na místě). Vrcholem programu je dražba, jejíž výtěžek může být poskytnut na dobročinné účely v oblasti dle Vašeho výběru.
Tým jako orchestr
Vyzkoušejtespolečnou tvorbu hudby, jako nástroj vedoucí ke zvýšení týmové inteligence a efektivity. Jak asi zní váš pracovní tým jako kapela, sbor nebo přímo orchestr? Nahrajte s vaším týmem vlastní CD, na kterém budete všichni zpívat a hrát.
Family day
Management meeting
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek