Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Teambuilding

Hlavním cílem teambuildingových programů je rozvoj klíčových týmových dovedností, komunikace a spolupráce, prostřednictvím kooperačně komunikačních a emočně zaměřených aktivit. Teambuildingové programy jsou také vhodným nástrojem nastavení pravidel u začínajících týmů. Zážitek z aktivit je obvykle umocněn následným review , ve kterém účastníci sami nacházejí podobnosti mezi prožitou aktivitou a svým pracovním životem. Teambuildingové programy jsou vhodné pro malé a středně velké skupiny přibližně do 40 účastníků.

Příklady programů:

Mezi indiány 
Účastníci se myšlenkově přenesou mezi indiány, čeká je seznamování dle zvyků této kultury, indiánská zkouška dospělosti, lovení bizonů na rozlehlých pastvinách, prozkoumávání nových území a další dobrodružství. Review po aktivitách bude symbolem zakopávání válečné sekyry a pokuřování dýmky míru.
Výlet do neznámé galaxie
Staňte se vesmírnými badateli a vydejte se s námi do dosud neobjeveného světa vzdálené galaxie, kde zažijete mnoho nevšedních okamžiků. Čeká vás setkání s domorodou kulturou, vytváření dorozumívacího systému, zápas s nulovou gravitací, identifikace podivných vzorků objevených na tajuplné planetě, vypouštění vesmírné sondy, luštění šifrované komunikace s NASA a mnoho dalších dobrodružství, které na Zemi jistě nezažijete.
Červený nebo modrý (příběh z praxe)
Zvoní telefon, „v hotelu je bomba, čekám na kufr s 1 milionem v neoznačených bankovkách, íííííiíí, píp, píp, píp“... Co se stalo? Kdo nás vydírá? Kolik máme času? Otázky na které by si rád zodpověděl celý tým. Čas běží a osud hotelu je jen ve vašich rukou.
Louis Blériot (příběh z praxe)
Účastníci okusí některé svízelné situace, kterými procházel při svém počínání Louis Blériot. Je nutné připravit se na opakované neúspěšné lety (kompletovat lékárnu nebo například vytyčit přistávací plochu), neočekávané situace ve vzduchu (schopnost šifrovat a odeslat zprávu) a přistání v neznámém prostředí (najít cestu z místních bažin). Z kurzu si účastníci odvezou sestrojená letadla, která společné zážitky budou připomínat v kanceláři. Mimo to každý účastník obdrží originální certifikát.
Vertical limit (příběh z praxe)
Mezinárodní tým horolezců se snaží najít a zachránit své kolegy. Splnění úkolu vyžaduje náročnou přípravu a efektivní práci celého týmu. Účastníci se setkají s individuálně i týmově zaměřenými úkoly, seznámí se s použitím moderních navigačních a komunikačních prostředků (GPS, vysílačky). Samozřejmou součástí programu bude i zábava.
Rallye tropy
„Náročná“ expedice odvážných motoristů, která vede nehostinnými (i pohostinnými) kraji (Africké, Latinsko Americké, Evropské, Antarktické ...) krajiny. V dané oblasti je ovšem zvýšená kriminalita – došlo ke krádeži vozidel – týmy budou muset získat materiál pro výrobu vlastních strojů. Na konci přípravné fáze proběhne konstrukce vozidel a vlastní závod.
MimoZem 
NASA se o to snaží již desítky let, vy však budete první… mezigalaktické kybernetické výpočetní centrum vygenerovalo zaměstnance působící v sídle Vaší společnosti jako nejvhodnější bytosti pro seznámení s pozemskou civilizací. Setkání s průzkumnou vesmírnou posádkou na sebe nenechá dlouho čekat. Již s předstihem se budou mimoZemšťané snažit navázat kontakt pozemskými formami komunikace...
Ve stopách Tigera Woodse, aneb vzrušující život bulvárních novinářů 
Octnete se v kůži redaktorů bulvárních deníků, kteří se vydávají do terénu lovit informace o proslulé golfové legendě. Logický sled jednotlivých nápověd a indicií dovede účastníky až k odhalení Tigerovy poslední milenky. Klíče k řešení zapeklitého případu získávají v nejrůznějších špionážních, detektivních a místy i obětavých aktivitách, vyžadujících dobrou komunikaci celého týmu a využití značné dávky strategie. Kdo napíše lepší článek a ušetří nejvíce peněz za podplácení všudypřítomných informačních spojek?
Automobilovým průmyslem napříč stoletím 
Účastníci se stanou zaměstnanci nové automobilky, kterou budou zhodnocovat v průběhu 20. století. Čekají na ně různorodé aktivity hravou formou simulující výrobu automobilů a technický pokrok v následujících desetiletích. To vše s ohledem na jednotlivé fáze skupinové dynamiky.
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek