Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Teambuilding, teamspirit, rozvojové programy

Motto: „Dej člověku rybu a nakrmíš ho na celý den.
Nauč člověka rybařit a nakrmíš ho na celý zbytek života.“

(čínské přísloví)  
Teambuilding
Hlavním cílem teambuildingových programů je rozvoj klíčových týmových dovedností, komunikace a spolupráce, prostřednictvím kooperačně komunikačních a emočně zaměřených aktivit. Teambuildingové programy jsou také vhodným nástrojem nastavení pravidel u začínajících týmů.

Teamspirit
Do této skupiny řadíme programy zaměřené především na rozvoj a posílení týmového ducha, motivace, sounáležitosti s firmou a vzájemných vztahů mezi účastníky.

Rozvojové programy
Prostřednictvím těchto programů rozvíjíme a posilujeme konkrétní kompetence jako je  leadership, naslouchání, prezentace a sebeprezentace, orientace na zákazníka a výkon nebo řízení změn.

Low-cost serie
Rádi byste se zaměřili na rozvoj vašeho pracovního kolektivu či týmu a ekonomické důvody Vám nedovolují investice do teambuildingového kurzu?
Přinášíme Vám řešení v podobě naší low-cost série, která s výrazně nižšími náklady dokáže sledovat obdobné cíle, jako outdoorové kurzy.
Zimní programy
Připravili jsme pro Vás řadu zážitkových i vzdělávacích programů pro mrazivé zimní dny a předvánoční večírky. Inspirujte se, vybírejte, kombinujte! Ušijeme program na míru Vašim přáním.
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek