Příběh The Coaching Game

Points of You a The Coaching Game jsou ovocem dlouhé a fascinující cesty, v průběhu které byly vytvořeny různé nástroje v různých jazycích, podporující jasnou a posílující komunikaci se sebou a lidmi kolem nás. Do České republiky je přináší firma Alpinautic Group, která se v mnohém stotožňuje s filozofií a přístupem svého partnera – Points of You.

Procesy, kterými nás The Coaching Game provází, nám nabízí možnost zastavit se, rozjímat, přemýšlet, cítit, ptát se, tázat se a rozšířit své úhly pohledu.

Změna se obvykle objevuje, když najdeme odvahu „vystoupit ze zaběhnutých kolejí“  a pozorovat svět z z nového úhlu. Nové perspektivy jsou důležitou součástí osobního rozvoje a růstu, a přesto, že to s lehkostí dokážeme říct, všichni se usilovně snažíme dokázat, ubránit a zdůvodnit svůj stávající pohled na věc, ignorujíc ty ostatní.

Jedním z hlavních cílů The Coaching Game je vytvoření bezpečného ale zároveň autentického setkání, ve kterém jsme schopni slyšte a vidět jiné pohledy a názory, které nás otvírají novým možnostem.


Points of You - naše úhly pohledu jsou jako tečky, ze kterých se skládáme … To je to, kým jsme.


Zde najdete bližší informace o:
• Efratě a Yaronovi, kteří jsou tvůrci The Coaching Game
• našem postoji k životnímu prostředí a společnosti, ve které žijeme

koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek