Podrobné informace o Coaching Game

Points of You je účinný nástroj, který pomáhá vytvářet jasnou a hodnotnou komunikaci mezi lidmi. Můžeme ho nazývat hrou, protože když si hrajeme, 1) odvážíme se říci věci, ke kterým bychom se běžně neodhodlali a 2) riskujeme. Rámec hry je pro hráče bezpečný v tom, že umožňuje každému z nich vybrat si, jak se na ní bude aktivně podílet a co bude sdílet. The Coaching Game nemá své vítěze a poražené, podněcuje spíše přemýšlení, diskuzi a spolupráci. Může být využit mnoha různými způsoby a v rozličných skupinách:
mezi jednotlivci, profesionály i v organizacích.

The Coaching Game přináší dohromady v jednom „balení“ 65 životních témat, které se nás všech dotýkají. Každé téma je představeno několika různými prostředky, textovými i vizuálními, zahrnujícími fotografie, příběhy, citáty a otázkami podněcujícími přemýšlení.

The Coaching Game dává vzniknout zvláštnímu druhu spojení mezi tématy a slovy, fotografiemi a otázkami. Toto propojení umožňuje hlouběji proniknout do témat a procesů, které jsou pro náš život významné. Vytváření nových úhlů pohledu, díky nimž překonáváme zautomatizované vzory objevující se v našem každodenním životě, vede k uvědomění a akci.

The Coaching Game je výsledkem obrovského množství myšlenek a zároveň důrazu na detail, charakteristickým neobvyklým designem. Hra je zabalena do speciálního plátna a obsahuje stovky pečlivě vybraných dechberoucích fotografií pořízených více než 200 fotografy z celého světa. Materiály a vzhled jsou zkušeností samou o sobě, inspirovanou nadšenými odpověďmi, hra získala uznání v oblasti designu a inovací po celém světě.
Obsah The Coaching Game tvoří 65 Koučovacích karet, Koučovací kniha, Koučovací bloček s lístky, Koučovací hrací plán obsahující čtyři Rozvažovací procesy, které jsou zároveň jednoduché a účinné.

The Coaching Game se v Izraeli stala velmi úspěšnou již od jejího startu v dubnu 2007, v současné době se prodává po celém světě a nabízí vám zajímavou obchodní příležitost. Téměř každý den nám přichází nadšená zpětná vazba od lidí, kteří s námi chtějí sdílet to, jak se The Coaching Game dotkla jejich životů.

 
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek