Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Náš tým

Jiří Svoboda
Spolumajitel a jednatel společnosti.
Programový vedoucí, bezpečnostní garant a „kreativní guru“ firmy. Od roku 1999 se podílí na tvorbě koncepce většiny našich teambuildingových programů. Má pedagogické zkušenosti z působení v pozici odborného lektora a poradce v legislativní oblasti a v oblasti bezpečnosti práce. Je jedním ze zakládajících členů bezpečnostní komise Profesního sdružení pro zážitkové vzdělávání.
jiri.svoboda@alpinautic.cz
 
Martin Škopek
Konzultant, lektor, junior kouč
V oblasti zážitkové pedagogiky a outdoorových kurzů se pohybuje téměř pět let. Prošel řadou profesionálních školení zaměřených na oblast komunikace, vedení, zpětnou vazbu apod. Získal zkušenosti s přípravou a organizací řady teambuildingových a rozvojových kurzů jak pro velké i malé skupiny klientů. V současnosti má ve své kompetenci tvorbu nových programů a jejich organizaci. Pokud zrovna nepracuje na přípravě nabídek pro naše klienty, účastní se nejrůznějších sportovních akcí, prohání se našimi luhy na kole, případně zdolává umělé či skalní stěny.
martin.skopek@alpinautic.cz
tel: 00420732375298
 
Tomáš Johanovský
Konzultant, lektor
Ve firmě pracuje od roku 2006.. Začínal jako řadový instruktor a v současné době je hlavním organizátorem našich anglických programů. Své organizační schopnosti a manažerské dovednosti uplatňuje také jako hlavní vedoucí turistického oddílu. V současné době dokončuje magisterské studium na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v oborech Sociologie a Španělština překladatelství-tlumočnictví. Hovoří plynně anglicky a španělsky. Ve volném čase se věnuje outdoorovým sportům – leze, jezdí na kolech, lyžuje a běhá. Absolvoval dvouletý studijní pobyt na mezinárodní škole v Norsku a semestr studia ve Španělsku v Granadě.
tomas.johanovsky@alpinautic.cz
tel: 00420724707138
Mgr. Ing. Lucie Růžková
Konzultantka a senior lektorka
Je absolventkou VŠE Praha se zaměřením Mezinárodní politika a diplomacie, a FTVS UK se specializací Sporty v přírodě, Anglický jazyk. Ve společnosti pracuje od roku 1999, dříve jako instruktorka v oddělení Vzdělávání firem a teambuilding, později v pozici vedoucí kurzů a v produkčním i realizačním týmu. Má dlouholeté zkušenosti s vedením a přípravou vzdělávacích a prožitkových kurzů. V rámci doplňkového vzdělávání absolvovala odborná školení zaměřená na asertivitu, facilitaci, koučink. Je členkou ČAKO – České asociace koučů.
lucie.ruzkova@alpinautic.cz
tel: 00420603287645 
Ing. Jaroslav Bláha
Zkušený instruktor, lektor
Absolvent ČVUT, má zkušenosti s působením na vyšších manažerských pozicích v bankovním sektoru. Svých zkušeností využívá při realizaci odborné části našich programů. Podílí se na tvorbě metodiky a standardů kvality našich kurzů.
jaroslav.blaha@alpinautic.cz
Ing. Martin Drátovský
Specialista na lanové techniky a instruktor lezení
Absolvent ČVUT Stavební fakulty v Praze oboru Pozemní stavby a konstrukce. Ve společnosti vede programy lanových aktivit a kurzy lezení. Spolupracuje na vzdělávání instruktorů v oboru lanových aktivit a práce ve výškách. Absolvoval kurzy a vlastní osvědčení Instruktor skalního lezení a lezení na umělých stěnách, Zdravotník zotavovacích akcí a Provádění práce ve výškách a nad volnou hloubkou.
Je členem jednotky dobrovolných hasičů Hasiči – rescue, která se specializuje na záchranu osob z výšek a hloubek, práce a pátrání v nedostupném terénu i za zhoršených světelných a povětrnostních podmínek.
Ve volném čase se věnuje lezní v horách, sportovnímu lezení, metodické výuce začínajících horolezců a záchranným technikám z nedostupných míst.
martin.dratovsky@alpinautic.cz  
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek