Koučink


Individuálním a týmovým koučinkem pomáháme zvyšovat potenciál týmů i jednotlivých manažerů


Divize koučinku sdružuje nezávislé kouče, kteří staví na vysoké odborné kvalitě své práce a respektu k člověku jako autonomní bytosti vybavené všemi základními předpoklady pro seberozvoj a odborný i osobní růst.

Jako lidé jsme rozdílné osobnosti s rozmanitými zájmy a aktivitami, což umožňuje široký záběr naší profesionální činnosti.

Jako profesionálové těžíme ze svých dosavadních odborných a životních zkušeností. Při práci s klienty koučinku vycházíme z dlouholeté praxe v manažerských pozicích nebo v oblasti vzdělávání a osobnostního růstu.

Za jeden z klíčových předpokladů udržení odborné kvality kouče považujeme stálý profesní i osobní seberozvoj. Náš koučovací přístup je postaven na mezinárodně certifikovaném výcviku Ericksonovského systemického koučinku TASC, realizovaného a certifikovaného Erickson College – Vancouver Canada (akreditováno mezinárodní federací koučů ICF), Tréninkem trenérů ericksonovského přístupu, www.erickson.edu, tréninkem Leadership koučinku vedeným sirem Johnem Whitmorem - Performance consultants a dalšími. Individuálně jsme členy ICF (International Coach Federation), www.coachfederation.org

Integral Growth© je obchodní značka sdružující rozvojové programy založené na principu Integrálního myšlení. Více informací najdete v části Spirální Dynamika.
 

 
 
 
 
 
Nabízíme ucelenou řada programů Leadership a Coaching academy.
Více informací získáte na této stránce.

          

Chcete vědět víc? coaching@alpinautic.cz
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek