Alpinautic klub

...  je prostorem pro setkání se zajímavými lidmi, pestrou paletou činností a zájmů

To vše chceme sdílet i s vámi. Klub byl založen nedlouho po vzniku společnosti Alpinautic s.r.o. jako "volné sdružení osob s pozitivní deviací". Původním záměrem bylo pořádat společné akce jako benefity pro zaměstnance a instruktory. Postupem času se k zájemcům o činnost klubu přidali i někteří lidé z firem, pro které Alpinautic s.r.o. organizoval rozvojové kurzy a které naše "mimopracovní" činnost zaujala. V současné době vyvíjí klub aktivity v oblasti:
  • rozvoje těla (lezení na umělé stěně a skalách, turnaje v kuželkách, cyklovýlety, potápění, průzkumy jeskyní, sjíždění řek, zimní i letní výlety do hor)
  • rozvoje ducha (návštěvy divadel, koncertů, výstav)
  • benefitů pro členy (poradenství při výběru turistického oblečení a materiálu a jeho nákup za zajímavé ceny, slevy ve vybraných ubytovacích zařízeních)
  • a akcí rodinného typu (Mikulášská, dětské dny)


ALPINAUTIC KLUB je otevřený jak pro nově příchozí, tak i pro zajímavé náměty na nové akce. V případě Vašeho zájmu rádi poskytneme podrobnější informace.
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek