Často kladené otázky

1.  Co přesně The Coaching Game je?
The Coaching Game je mocný nástroj, který otevírá komunikaci mezi lidmi a nechává vás objevit a prozkoumat jiný úhel pohledu na váš problém či téma. Můžete ho hrát sami, s Vaším klientem, partnerem či přáteli nebo ve skupině. Zde se můžete podívat, jak The Coaching Game vypadá a z čeho se skládá.

2. Musím být kouč, abych byl schopný využívat/hrát The Coaching Game?
Ne. Ačkoli je The Coaching Game skvělým nástrojem pro kouče, terapeuty, psychology apod., je vytvořený tak, aby ho mohli využívat všichni. Buď hru můžete hrát sami doma, s partnerem nebo s celou rodinou. Je možné ji přizpůsobit různým profesím. Naše zkušenosti a spolupráce s ostatními ukazují, že si ji lidé upravují pro svou vlastní praxi – ať už pro učení, divadlo, management, čínštinu, medicínu, masáže, rodinné události apod.

3. Převážně koučuji přes telefon či online – jak mohu použít The Coaching Game?
Existuje mnoho způsobů, jak používat The Coaching Game v online kontaktu nebo přes telefon. Zde jsou dva z nich:
  1. Pokud má Váš klient internetové připojení, může se přihlásit na naši webovou stránku (http://klient.alpinautic.cz/card/) a vytáhnout si svou kartu dne. Poté, co si vytáhnou svou kartu, můžete otevřít knihu na příslušné stránce příslušící a přečíst nahlas text vážící se ke kartě.
  2. Můžete klienta požádat, aby si vybral číslo od 16 do 144 (což jsou čísla témat v knize) a poté, co si vybere, můžete otevřít knihu na této stránce a přečíst text v knize, ale také popsat fotografie, které vidíte v knize a na kartě příslušné k ní.
4. Kde můžu získat informace, jak používat The Coaching Game sám, jeden na jednoho nebo ve skupině?
Na našich stránkách pod "Jak hrát".

5. Proč je to nazýváno hrou? Je zde něco, co mohu vyhrát?
The Coaching Game nemá své vítěze ani poražené. Je nazývána  hrou, protože když hrajeme: 
  1. odvážíme se říci věci, ke kterým bychom se běžně neodhodlali
  2. riskujeme.
Rámec hry je pro hráče bezpečný v tom, že umožňuje každému z nich vybrat si, jak se na ní bude aktivně podílet a co bude sdílet.
 
6. Jak si mohu zakoupit svou vlastní Coaching Game a kolik to bude stát?
Na každé podstránce našeho webu naleznete banner pro objednání. V případě, že máte zájem získat více detailních informací o Coaching Game, můžete se buď podívat na video představující hru nebo si přečíst  informace.

7. Jak dlouho bude trvat, než dostanu svou Coaching Game? Existuje nějaká expresní možnost doručení.
Běžné doručení trvá v České Republice okolo 7 pracovních dnů. Můžete si však objednat expresní doručení Coaching Game, které trvá okolo 1-2 dní.
 
8. Coaching Game mi stále nedorazila. Co můžu dělat?
Prosím, kontaktujte nás na shop@alpinautic.cz nebo zavolejte  420603235049 a my zjistíme stav Vaší zásilky.

9. Přišel mi můj balíček s Coaching Game a nevím co s ním mám dělat, můžete mi pomoci?
Dopřejte si čas pro ponoření se do možností The Coaching Game. Naplánujte si sezení se sebou samým nebo někým dalším, rozložte karty před sebe, podívejte se na ně a snažte se spojit. Vytáhněte si svou kartu dne nebo nechte svého partnera vytáhnout a podívejte se, co se Vám fotografie snaží říct.
Kniha dává na stranách 8-11 detailní informace o tom, jak The Coaching Game hrát. Nicméně, náš servis v začátcích hraní hry je zahrnuta v ceně The Coaching Game.
Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Jednoduše pošlete e-mail na thecoachinggame@alpinautic.cz nebo volejte 420603235049.

10. Máte kancelář v mé zemi?
Alpinautic Group je distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Pro nalezení distributora pro Vaši zemi klikněte zde.

11. Je možné přeložit The Coaching Game do mého jazyka?
The Coaching Game již existuje v Hebrejšťině, Angličtině a Němčině. Česká verze knihy a překlady názvů karet jsou k dispozici od léta 2011.
Zveme Vás k otevření Points of You ve Vaší zemi/jazyce!
Pro další detaily týkající se ostatních jazyků kontaktujte Points of you: feel@thecoachingame.com
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek