Jsme členy PSZV


Náš partner pro oblast CSR


Náš partner
v oblasti autodopravy


Náš partner
v oblasti personálního poradenství


Náš partner
v oblasti fyzioterapie a masáží

<seznamovací agentura náhodaSeznamovací agentura


Jsme na LinkedIn,
připojte se!

Aktivity

V našich programech používáme širokou škálu aktivit.

Seznamovací aktivity
Jedná se o aktivity, které slouží k seznámení nebo bližšímu poznání ve skupině účastníků. Bývají zařazovány na začátku programu, někdy i ve skupinách, které se již znají.
 
Icebreakery
Aktivity, které slouží k prolomení ledů, osmělení účastníků. Jsou to často vtipné nebo dynamické, někdy i kontaktní aktivity.

Dynamické aktivity
Kratší, často soutěžní, ale vždy svižné a rychlé aktivity, které bývají zařazovány na začátku programu nebo jeho části za účelem rozhýbání (aktivizace) účastníků.

Emočně zaměřené aktivity
Společným jmenovatelem této rozmanité skupiny aktivit je silný individuální nebo společný zážitek, který poskytují. Čistě zážitkové aktivity lze zařadit téměř kdykoliv v průběhu programu, silnější aktivity je vhodné zařazovat ke konci programu, aby umocnili účinek programu nebo program emocionálně uzavřeli.

  • Lanové aktivity
  • Kreativní aktivity
  • Hudba
  • Expediční aktivity
  • Další doplňkové aktivity
Týmové řešení problému
Velká a různorodá skupina aktivit, ve kterých je účastníkům předložen problém, který mají společně vyřešit. Podle typu a zaměření programu je obvykle po těchto aktivitách zařazeno review . Do této skupiny patří také často využívané komunikačně kooperační aktivity, týmové úkoly, pro jejichž úspěšné vyřešení je třeba efektivní sdílení informací a spolupráce.

Strategické hry
Komplexní týmové hry a úkoly, při kterých tým potřebuje najít vhodnou strategii řešení. V tomto typu aktivit předložený úkol vyžaduje obvykle splnění několika dílčích kroků. Strategické hry jsou často otevřené a mají více než jedno správné řešení.
koučink, osobnostní  a manažerský rozvoj, teambuilding & outdoor training - to vše odborně s úsměvem, Tvorba webových stránek